ALICE FILM HAKKINDA

Alice Film, marka ve kişilerin hikâyelerini en etkili şekilde anlatabilmelerini sağlayan bir animasyon ve prodüksiyon şirketi.

BİZ KİMİZ

2018 yılında kurulan Alice Film, adını hem çocuk hem de yetişkin edebiyatında önemli bir yere sahip olan Alice Harikalar Diyarında kitabından alıyor. Alice, içinde yaşadığı hayatın rutinlerinden sıkılıp bambaşka dünyalara, yeni olasılıklara açılmak için karşısına çıkan tüm kapıları zorluyordu. Alice Film olarak biz de değişen ve sürekli gelişen günümüz dijital dünyasında, görsel hikaye anlatıcılığının sınırlarını zorluyor;  yüksek kaliteli ve dikkat çeken 3D ve 2D animasyon, kukla animasyonu, YouTube videoları gibi farklı teknikleri sanatsal birikimle ve yeni medyanın gereklilikleriyle harmanlayarak markaların ve kişilerin, hikayelerini kitlelere en etkili şekilde aktarmalarına yardımcı oluyoruz.

İşbirliği ve açık iletişime inanıyor, parçası olduğumuz her projeden heyecan duyuyor, işimizi hiçbir zaman “sıkıcı” bulmuyoruz.

Kendimizi ve yaratıcılığımızı sürekli geliştiriyor, birlikte çalıştığımız herkesi hayal gücünün sınırlarını zorlamaya, yenilikleri birlikte üretmeye davet ediyoruz.

KURULUŞ
2018

EKİP
12

LOKASYON
2

Birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.
4-logo-15
4-logo-12
4-logo-20
4-logo-14
4-logo-18
4-logo-16

BİZİMYAKLAŞIMIMIZ

Çalışma biçiminde iş birliği ve açık iletişime inanıyor; parçası olduğumuz her projeden heyecan duyuyoruz. Kendimizi ve yaratıcılığımızı sürekli geliştirirken birlikte çalıştığımız herkesi bizimle beraber hayal gücünün sınırlarını zorlamaya davet ediyoruz.